POTÁPĚČSKÉ KURZY, ŠKOLA POTÁPĚNÍ

Základní kurz potápění – OWD, P*

Všem milovníkům vody a vodních sportů nabízíme možnost stát se soběstačným, plně vycvičeným a odpovědným potápěčem, který si bude moci v klidu a bez obav užívat krás tajemného a úchvatného podvodního světa. Díky kvalitní a dnes už i cenově dostupné výstroji i výukovým metodám se potápění stalo v posledních letech bezpečným sportem dostupným širokým vrstvám obyvatel všech věkových kategorií, se statisíci příznivců na celém světě… Vydejte se proto i Vy s námi poznávat krásy modrých hlubin – potápět se na barevných korálových útesech mezi stovkami ještě barevnějších a tvarově rozmanitých rybiček, hrát si s přátelskými delfíny, obdivovat elegantně se vznášející manty, zažít stav beztíže v prostoru nad bezednou modří i respekt při setkání s odvěkými vládci moří…

Zkušební ponory

Ponor na zkoušku je ideální možností jak může kterýkoli nepotápěč nahlédnout pod vodní hladinu a vyzkoušet si bezpečně zda se potápění chce věnovat. Pokud Vás potápění, tak jako mnoho jiných, nadchne, můžete se ihned zapsat do kurzu potápění a celá cena zkušebního ponoru Vám bude z ceny kurzu odečtena.

Zkušební ponor může být netradičním dárkem pro Vaše blízké a rádi Vám na něj připravíme dárkový poukaz.

Pokročilý kurz potápění – AOWD, P**

Všem milovníkům vody a vodních sportů, kteří už absolvovali první kurz potápění a mají zájem si dále rozšířit svoje potápěčské dovednosti a možnosti nabízíme následující rozšiřující kursy vyučované dle výcvikového systému SSI nebo CMAS.

Stress and Rescue

Kurz pro potápěče s kvalifikací AOWD, kde se naučíte předvídat nouzové situace, předcházet jim, a v případě potřeby pomoci kolegovi potápěči v nesnázích. S touto kvalifikací získáte vedle respektu ostatních kolegů především příjemný pocit z vědomí, že můžete pomoci, když to bude zapotřebí. Stress & Rescue Diver je podle řady potápěčů jedním z nejužitečnějších kurzů, které můžete v rekreačním potápění absolvovat.

Nitrox

Tento kurz rozšiřuje možnosti rekreačních potápěčů s min. základní certifikací OWD o znalosti z oblasti potápění s kyslíkem obohacenou směsí Nitrox. Absolvování tohoto kurzu opravňuje k samostatnému potápění se směsmi s obsahem O2 do 40%. Tyto směsi výrazně zvyšují bezpečnost potápění ve středních hloubkách či umožňují delší časy na dně ale zároveň mají svoje specifická rizika, které právě absolvování tohoto kurzu pomáhá eliminovat.

Kurz podvodní fotografie

- cílem tohoto kursu je zvládnutí specifik focení pod vodou, správné a maximální využití možností Vašeho přístroje i následující úprava pořízených snímků. Kurs probíhá pod dohledem profesionála z tohoto oboru.

Kurz podvodního videa

- cílem tohoto kursu je zvládnutí specifik filmování pod vodou, správné a maximální využití možností Vašeho přístroje i následující zpracování Vašich videí. Kurs probíhá pod dohledem profesionála z tohoto oboru.

Potápěčský kurz TEC DEEP - Hloubkový potápěč

Výuka DSAT Tec Deep Diver kurzu zahrnuje plánování a provádění ponorů v režimech bez dekomprese, s dekompresí a s akcelerovanou dekompresí do hloubek 50 metrů s více dýchacími směsmi během ponoru. V kurzu si budete rozvíjet znalosti a dovednosti a učit se používat standardní technické vybavení. Hlavním smyslem kurzu je znát rizika a minimalizovat možnost nehody při extrémně náročných ponorech.

Technical Diver a Normoxic Diver

Náš moderní výcvikový program poskytne pokročilý výcvik těm, kteří se chtějí stát technickými potápěči. Kurz klade důraz na zrevidování Vašich dosavadních dovedností a znalostí a jejich rozšíření k zajištění bezpečného technického potápění s Normoxic Trimixem a osvojení si nových dekompresních postupů a optimalizace potápěčské výstroje. Kvalifikuje potápěče k ponorům do max. hloubky 60 m s dýchací směsí Normoxic Trimix s užitím dekompresní směsy EAN 50 a EAN 100.

  1  
zavoláme Vám zpět

Zadejte vaše telefonní číslo,
zavoláme vám zpět

AKČNÍ NABÍDKA:

Rádi bychom Vás informovali o tom, že se od 1.5.2018 změnila cena víza do Egypta:

  • vstupní vízum do Egypta se dá získat po příletu na všech letištích
  • vízum má platnost 30 dní a nedá se prodloužit
  • platí pouze pro turistické a tranzitní účely a je pro 1 vstup
  • za vízum zaplatíte 25 USD
  • vízum lze také vyřídit v Praze na egyptském zastupitelském úřadě a je hotové do týdne
  • cestovat smíte s pasem platným ještě 6 msíců po příletu do ČR a nedá se vycestovat na rychlopas!

1.  Potápění Fiji + Tonga - žraloci a velryby během jedné akce

2. Potápění v Egyptě na osvědčené lodi Heaven Rubin

3. Potápění Mexiko - potápění na jedné z nejúžasnějších potápěčských lokalit světa - jeskynních komplexech - Cenotech, ponory s býčími žraloky a  na nedotčených  útesech Karibiku v oblasti Mahahual. To vše je doplněno o výlety na mayské památky.

4. Potápění Bali + Komodo - akce zaměřená na měsíčníky v oblasti Nusa Penida a vyhlášený mořský park Komodo (manty, žraloci, varani...)

5. Nabízíme možnost sjednání cestovního pojištění od pojišťovny Ergo (320,-), Allianz (480,- s neomezeným limitem plnění na léčebné výlohy) či Kooperativa (od 376,- i se storno zájezdem) přímo u nás při objednání jakéhokoliv zájezdu. Samozřejmostí je za příplatek rozšíření na rizikové sporty včetně potápění.

Náš tip:
a) celoroční cestovní pojištění včetně připojištěníu Ergo pojišťovny na rizikové sporty ( potápění ) 2 400 Kč !!

b) pojištění storna zájezdu činí pouze 2,5% z kompletní ceny zájezdu

TOP DIVE s.r.o.


Registrace k odběru novinek

Obsazenost zájezdů

Najdete nás na Facebooku

GO parking