Nabídka zájezdů za potápěním: Itálie

název akce cena
Potápění Itálie - ostrov Elba 0

Potápění v Itálii je výbornou volbou pokud hledáte destinace nabízející možnost skloubení pohodové rodinné dovolené s potápěním na jedněch z nejlepších potápěčských lokalit ve Středozemním moři. Zatímco východní pobřeží je převážně písčité a k potápění nevhodné, jižní část nabízí nádherné potápění kolem Sicílie a Liparských ostrovů, západní pobřeží pak jeskynní a útesové potápění v oblasti Palinura nebo skvělé lokality v okolí  ostrovů Elba, Giglio, Capraia, Korsika, Sardinie.

Zatím co vy se budete potápět, nepotápěči si mohou užívat moře,  navečer pak můžete vyrazit do některého z typických italských městeček na výbornou pizzu či mořské speciality, podniknout pěší či cyklo výlet do hor či podniknout projížďku kolem členitého pobřeží s množstvím opuštěných zátok. Při přes Itálii můžete samozřejmě navštívit jedny z nejvýznamnějších historických skvostů Itálie – Benátky, Florencii či Pisu...

zavoláme Vám zpět

Zadejte vaše telefonní číslo,
zavoláme vám zpět

AKČNÍ NABÍDKA:

Rádi bychom Vás informovali o tom, že se od 1.5. změnila cena víza do Egypta:

  • vstupní vízum do Egypta se dá získat po příletu na všech letištích
  • vízum má platnost 30 dní a nedá se prodloužit
  • platí pouze pro turistické a tranzitní účely a je pro 1 vstup
  • za vízum zaplatíte 25 USD
  • vízum lze také vyřídit v Praze na egyptském zastupitelském úřadě a je hotové do týdne
  • cestovat smíte s pasem platným ještě 6 msíců po příletu do ČR a nedá se vycestovat na rychlopas!

1.  Potápění  Palau  a Filipíny leden 2018 - jedno z nejkrásnějších potápěčských míst na světě.

2. Potápění v Egyptě -  vraky Sever, Tirany, Dahab; Silvestr v Egyptě + všechny další běžné plavby

3. Potápění Mexiko - potápění na jedné z nejúžasnějších potápěčských lokalit světa - jeskynních komplexech - Cenotech, ponory s býčími žraloky a  na nedotčených  útesech Karibiku v oblasti Mahahual. To vše je doplněno o výlety na mayské památky.

4. Potápění Bali -  netradičně pojatá akce během níž se budeme potápět na 3 nejlepších lokalitách kolem celého Bali - Padangbay (s výjezdy na manty a měsíčníky u Nusa Penidy), Tulamben (krásné reefy a světoznámý vrak Liberty), Menjangan - nejsevernější a málo navštěvovaná oblast s nedotčenými útesy. Bližší info v sekci Potápění Bali

5. Nabízíme možnost sjednání cestovního pojištění od pojišťovny Ergo (320,-), Allianz (480,- s neomezeným limitem plnění na léčebné výlohy) či Kooperativa (od 376,- i se storno zájezdem) přímo u nás při objednání jakéhokoliv zájezdu. Samozřejmostí je za příplatek rozšíření na rizikové sporty včetně potápění.

Náš tip:
a) celoroční cestovní pojištění včetně připojištěníu Ergo pojišťovny na rizikové sporty ( potápění ) 2 400 Kč !!

b) pojištění storna zájezdu činí pouze 2,5% z kompletní ceny zájezdu

TOP DIVE s.r.o.


Registrace k odběru novinek

Obsazenost zájezdů

Najdete nás na Facebooku

GO parking