Základní kurz pro potápění s Nitroxem

Kurz pro potápění s Nitroxem rozšiřuje možnosti rekreačních potápěčů s minimální základní certifikací OWD o základní znalosti z oblasti potápění s kyslíkem obohacenou směsí Nitrox. Absolvování tohoto kurzu opravňuje k samostatnému potápění se směsmi s obsahem O2 do 40 %. Tyto směsi výrazně zvyšují bezpečnost potápění ve středních hloubkách či umožňují delší časy na dně ale zároveň mají svoje specifická rizika, která právě absolvování tohoto kurzu pomáhá eliminovat.

Kurz je tvořen teorií z oblasti potápění s kyslíkem obohacenými směsmi (výhody a nevýhody potápění s Nitroxem, základní fyzikální zákonitosti a výpočty nezbytné pro bezpečné potápění s Nitroxem, specifika týkající se potápěčské výstroje,…) a 2 ponory ve volné vodě. Je také prvním krokem směrem k technicky zaměřenému potápění.

CENA: 2 900 Kč

Cena zahrnuje: výukové materiály, přednášky potápěčské teorie, závěrečný teoretický i praktický test
Cena nezahrnuje: 2 nepovinné ponory ve volné vodě (jsou většinou součástí potápěčských paketů při pobytech na Elbě, v Hurghadě či během potápěčského safari), závěrečnou certifikaci – dle vybraného výcvikového systému 1 200 Kč.
Termíny: kdykoliv během celého roku dle domluvy
Slevy: Členové Top Dive Clubu a jejich rodinní příslušníci sleva 10%

Chci se přihlásit

 

 

 

5