Kurzy potápění pro pokročilé - AOWD/P2

Všem milovníkům vody a vodních sportů, kteří už absolvovali první kurz potápění a mají zájem si dále rozšířit svoje potápěčské dovednosti a možnosti nabízíme následující rozšiřující kurzy vyučované dle výcvikového systému CMAS nebo Evropské potápěčské školy:

KURZ AOWD, P** (pokročilý potápěč)

Tento kurz rozšiřuje možnosti rekreačního potápění potápěčů se základní certifikací P*/OWD o detailnější znalosti a dovednosti z oblasti hloubkového potápění, potápění z lodi, nočního potápění, podvodní navigace či záchrany. Absolvování tohoto kurzu opravňuje k samostatnému potápění do maximální hloubky 40 m.
Kurz je tvořen minimálně 4 lekcemi teorie zaměřenými na vybrané potápěčské specializace a minimálně 4 ponory ve volné vodě zaměřenými na nácvik praktických dovedností opět dle vybraných specializací.

  • Délka trvání kurzu - 2-3 dny, popřípadě během zvoleného potápěčského zájezdu
  • Termíny: kdykoliv během celého roku dle domluvy
  • Místo konání - ČR - lom Srní, po dohodě jsou možné další lomy. Ideální je absolvovat tento kurz u moře - po domluvě během některého ze zájezdů organizovaných naší cestovní kanceláří - nejlepší podmínky jsou během potápěčského safari v Egyptě.
  • Vstupní podmínky - min. kvalifikace P1/OWD, dobrý zdravotní stav, absolvování minimálně 20 ti ponorů

CENA: 2 900 Kč

Cena zahrnuje: výukové materiály, přednášky potápěčské teorie, případně cvičení v bazénu, minimálně 4 ponory ve volné vodě v ČR - lom Srní, závěrečný teoretický i praktický test
Cena nezahrnuje: ponory ve volné vodě v zahraničí (jsou většinou součástí ceny daného zájezdu), závěrečnou certifikaci – dle vybraného výcvikového systému 1 200 Kč, zapůjčení výstroje (předpokládá se vlastní výstroj, jinak ale na danou akci zapůjčíme kompletní výstroj za symbolickou cenu 500 Kč/3 dny nebo 1 000 Kč/týden)

Účastníci kurzu potápění odpovídají za svůj dobrý zdravotní stav a plavecké schopnosti. V případě pochybností konzultujte prosím zájem o kurz se svým lékařem.

SLEVY: Členové Top Dive Club a jejich rodinní příslušníci sleva 10%

Chci se přihlásit

6