Blog

Malý průvodce potápěním na Filipínách

9.4.2021

Filipíny jsou spolu se sousední Indonésií zemí, která je tvořena pouze ostrovy. A to hned několika stovkami ostrovů a ostrůvků a tisíci kilometrů reefů. Na rozdíl od Thajska, které je asi nejznámější turistickou destinací jihovýchodní Asie, jsou Filipíny stále ještě relativně málo dotčené turismem a jejich obyvatelé jsou často v mnoha ohledech dokonce příjemnější než usměvaví Thajci. Na druhou stranu zde cestovatelský servis není všude tak rozvinutý jako právě v Thajsku, ale i proto má potápění na Filipínách své kouzlo.

Kurz potápění vám otevře cestu k zážitkům

24.3.2021

Pokud patříte mezi milovníky vody nebo chcete jen vyzkoušet nové zážitky a dát vašim dovoleným u moře nový rozměr, pak právě pro vás je potápění jednou z možných výzev a budoucích sportovních vášní. V každém případě je ale potřeba, abyste za sebou měli kurz potápění, který vás pomůže připravit na každou situaci.

Malý průvodce potápěním v Mexiku

12.3.2021

Ačkoli pro většinu českých potápěčů je Mexiko především synonymem potápění v jeskyních – nazývaných zde Cenoty, nabízí tento přímořský stát se stovky kilometrů pobřeží, spoustu zážitků i pod mořskou hladinou. Potápění v Mexiku tak stojí za to.

Malý průvodce potápění na Maledivách

19.2.2021

Maledivy jsou hned po Egyptu jednou z nádherných a zároveň finančně i časově nejdostupnějších destinací. Proto jsou mezi českými potápěči na jedné z předních příček oblíbenosti a potápění na Maledivách patří mezi nejkrásnější zážitky.

Potápění v Egyptě

15.2.2021

Potápění v Egyptě představuje pro většinu potápěčů nejlepší poměr ceny a výkonu na světě. Pro Evropany je navíc Rudé moře nejbližší tropická destinace a po 4,5 hodinách letu jste z chladné české zimy v teple u tyrkysově modrého moře.

Potápění Mexiko – Cenoty

3.2.2021

Zúčastněte se s námi nezapomenutelného potápění v mexiku v Cenotech, které jsou světovým potápěčským i přírodním unikátem! Jedná se o fantastické krasové labyrinty protkávající rozsáhlou část poloostrova Yucatán v Mexiku. Na desítkách míst v tropické džungli se zde nacházejí vstupy = Cenoty do těchto sladko/slanovodních jeskynních systémů.

Potápění Palau

21.1.2021

Zúčastněte se s námi potápěčské akce směřující do jednoho z posledních podmořských rájů nedotčeného lidskou činností – Mikronésie – Palau. Místa kde stále můžete spatřit bohatě zarybněné reefy se zdravou populací žraloků šedých a útesových, mantami a dalšími mořskými živočichy kteří zde neznají strach z člověka. Zažijte s námi potápění na Palau.

Spustili jsme nové webové stránky

4.10.2020

Už bylo na čase pro změnu našich stránek. Nyní jsou responzivní pro všechna zařízení od telefonů, přes tablety a notebooky až po počítače, přehlednější, jednodušší pro orientaci i barevnější - stejně jako podmořský svět, jehož součástí můžete být i vy. Vyberte si vlevo z naší nabídky zájezdů a vydejte se s námi poznávat krásy ukryté pod hladinou.

1
4