Prodloužený ponor

U varianty prodlouženého ponoru absolvujete nejprve ponor kolem celého lomu, během něhož můžete kromě ryb vidět i další atrakce pro potápěče - vrak letadla, autobus, plachetnici. Zkušební ponor je ideální možností nahlédnout pod vodní hladinu bez dlouhého výcviku a investic. Následně se můžete rozhodnout, zda vás potápění baví a dál v něm pokračovat.

  • Teorie - před samotným ponorem vás náš profesionální instruktor potápění seznámí se základními specifiky a zákonitostmi pobytu pod vodou, jednotlivými částmi a fungováním potápěčské výstroje či základy znakové podvodní komunikace.
  • Praktický ponor - po teorii už následuje reálný ponor 20 - 30 minut, při kterém se instruktor či jeho asistent věnuje pod vodou pouze vám. Tento ponor se dá realizovat po dohodě buď na bazénu nebo v letním období na některém z lomů v ČR. Stejně tak zajišťujeme zkušební ponory pro nepotápěče na většině našich akcí v zahraničí.

Vstupní podmínky - dobrý zdravotní stav (především zdravé srdce, plíce a uši) - pokud si nejste jisti kontaktujte před ponorem svého lékaře a úmysl potápět se s ním raději proberte.

Cena kurzu: 1 490 Kč

Cena zahrnuje: nezbytnou základní teorii, praktický ponor v délce cca 20 - 30 minut, zapůjčení kompletní potápěčské výstroje, vstup na bazén či venkovní potápěčskou lokalitu.
Cena nezahrnuje: transfer na bazén či danou potápěčskou lokalitu (po dohodě možno většinou zajistit)

Chci se přihlásit

6