Prodloužený ponor

U varianty prodlouženého ponoru absolvujete oproti základní variantě delší ponor kolem celého lomu, během něhož můžete kromě ryb vidět i další atrakce pro potápěče - vrak letadla, autobus, plachetnici. Zkušební ponor je ideální možností nahlédnout pod vodní hladinu bez dlouhého výcviku a investic. Následně se můžete rozhodnout, zda vás potápění baví a dál v něm pokračovat.

  • Teorie - před samotným ponorem vás náš profesionální instruktor potápění seznámí se základními specifiky a zákonitostmi pobytu pod vodou, jednotlivými částmi a fungováním potápěčské výstroje či základy znakové podvodní komunikace.
  • Praktický ponor - po teorii už následuje reálný ponor cca 40 minut, při kterém se instruktor či jeho asistent věnuje pod vodou pouze vám. 

Vstupní podmínky - základní plavecké schopnosti (uplavání min. 100m), dobrý zdravotní stav (především zdravé srdce, plíce a uši) - pokud si nejste jisti kontaktujte před ponorem svého lékaře a úmysl potápět se s ním raději proberte.

Cena kurzu: 1 690 Kč

Cena zahrnuje: nezbytnou základní teorii, praktický ponor v délce cca 40minut, zapůjčení kompletní potápěčské výstroje, vstup na lom Srní.

Chci se přihlásit

6