VIP ponor

U varianty VIP ponor si můžete s instruktorem domluvit individuální termín a po dobu 2-3 hodin se věnuje pouze vám. Termíny ale nejsou libovolné a je třeba se předem domluvit dle možností obou stran. Maximální počet účastníků jsou dvě osoby, po dohodě je možné tento počet navýšit.

Zkušební ponor je ideální možností nahlédnout pod vodní hladinu bez dlouhého výcviku a investic. Následně se můžete rozhodnout, zda vás potápění baví a dál v něm pokračovat.

  • Teorie - před samotným ponorem vás náš profesionální instruktor potápění seznámí se základními specifiky a zákonitostmi pobytu pod vodou, jednotlivými částmi a fungováním potápěčské výstroje či základy znakové podvodní komunikace.
  • Praktický ponor - po teorii už následuje reálný ponor 20 - 30 minut, při kterém se instruktor či jeho asistent věnuje pod vodou pouze vám. Tento ponor se dá realizovat po dohodě buď na bazénu nebo v letním období na některém z lomů v ČR. Stejně tak zajišťujeme zkušební ponory pro nepotápěče na většině našich akcí v zahraničí.

Vstupní podmínky: dobrý zdravotní stav (především zdravé srdce, plíce a uši) - pokud si nejste jisti kontaktujte před ponorem svého lékaře a úmysl potápět se s ním raději proberte.

Cena za kurz: 2 590 Kč

Cena zahrnuje: nezbytnou základní teorii, praktický ponor v délce cca 20 - 30 minut, zapůjčení kompletní potápěčské výstroje, vstup na bazén či venkovní potápěčskou lokalitu.
Cena nezahrnuje: transfer na bazén či danou potápěčskou lokalitu (po dohodě možno většinou zajistit)

Chci se přihlásit

 

 

6