VIP ponor

U varianty VIP ponor si můžete s instruktorem domluvit individuální termín a po dobu 2-3 hodin se věnuje pouze vám + max 1 další osobě. Termíny ale nejsou libovolné a je třeba se předem domluvit dle možností obou stran. Maximální počet účastníků jsou dvě osoby, po dohodě je možné tento počet navýšit.

Obsah kurzu je jinak stejný jako u prodloužené varianty - i zde máte možnost obeplavat celý lom a spatřit nejen ryby ale i vrak letadla, autobusu či plachetnice

  • Teorie - před samotným ponorem vás náš profesionální instruktor potápění seznámí se základními specifiky a zákonitostmi pobytu pod vodou, jednotlivými částmi a fungováním potápěčské výstroje či základy znakové podvodní komunikace.
  • Praktický ponor - po teorii už následuje reálný ponor cca 40 minut, při kterém se instruktor či jeho asistent věnuje pod vodou pouze vám. 

Vstupní podmínky: dobrý zdravotní stav (především zdravé srdce, plíce a uši) - pokud si nejste jisti kontaktujte před ponorem svého lékaře a úmysl potápět se s ním raději proberte.

Cena za kurz: 2 790 Kč

Cena zahrnuje: nezbytnou základní teorii, praktický ponor v délce cca 40 minut, zapůjčení kompletní potápěčské výstroje, vstup na lom Srní.
Cena nezahrnuje: transfer na bazén či danou potápěčskou lokalitu (po dohodě možno většinou zajistit)

V případě zájmu můžete u nás na lomu Srní strávit i několi dnů. Ubytovat se můžete v několika pokojích, mobilheimech nebo využít vlastní stan či karavan. 

Kromě koupání v čisté vodě nabízí okolí lomu i možnosti zajímavých výletů....

Individuální termíny pro VIP ponory - budou vypsány začátkem května 2024.

Chci se přihlásit

 

 

6